; خرید اینترنتی پد الکلی با کیفیت - پزشکا : بهترین مجله پزشکی و زیبایی
نبض بازار

خرید اینترنتی پد الکلی با کیفیت

حالت شب

پد درمانی

امروزه پد های درمانی به دلیل راحتی در استفاده و کم ضرر تر بودن مقبولیت قابل توجهی یافته است . شما با خرید پد الکلی می توانید بسیاری از نیاز های خود را برطرف کنید . این پد ها بر خلاف دارو های شیمیایی وارد جربان خون شما نمی شوند و اثرات درمانی خود را از طریق جذب پوست بر بدن می گذارند . در این مطلب سعی داریم شما را با پد های الکلی آشنا کنیم تا هنگام خرید پد الکلی دچار مشکل نشوید .

پد الکلی

 پد الکلی از مواد نخی اشباع شده با الکل ایزوپروپیل ۷۰ درصد تهیه می گردد . پد الکلی در بسته بندی های کاغذی آلومینیومی کوچک و تنگ و به منظور حفظ ویژگی استریل و جلوگیری از خشک شدن تهیه می گردد . پد الکلی توسط تولید کنندگان پزشکی و در اندازه های مختلف تولید می گردد .

پد الکلی

خرید از ارزان ترین فروشنده

امروزه با توجه به شرایطی که داریم ( کرونا ) استفاده از پد الکلی برای ما از واجبات است به همین دلیل این پد از اهمیت بالایی برخوردار است . پدالکی از پد های از جنس پنبه بهداشتی می باشد که آغشته به الکل است .

پدالکلی که خاصیت ضدعفونی کنندگی بسیار بالا دارد تا چندی پیش فقط و فقط کاربرد تزریقاتی و ضد عفونی  بافت و پوست بیمار بود اما امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت بیش از پیش رعایت نکات ایمنی و بهداشتی کاربرد ضدعفونی کننده دست و وسایل و سطوح پرکاربرد نیز دارد.

پد های الکلی حداقل 70% الکل دارند اما به برند آن بستگی دارد که ممکن است کمتر یا بیشتر باشد . الکل ۷۰% مناسب ترین برای ضدعفونی در هنگام تزریق و یا استریل است.

پد الکلی

خرید از ارزان ترین فروشنده

آیا پدالکلی مناسب ضدعفونی می باشد؟

جواب ما به این سوال بله است. بهتر است بگوییم الکل ۷۰% به کار رفته در تهیه این محصول سطح و بافت مورد نظر را کامل استریل می کند.اما باید این نکته توجه داشت که باید اجازه دهید تا کامل جذب و خود به خود خشک شود و از پاک کردن آن با لباس جدا خودداری کنید چون ممکن است الیاف و یا خود لباس شما نیز آلوده باشد.

در صورتی که متوجه حساسیت هنگام استفاده از الکل شدید از آن استفاده نکنید از الکل ضد عفونی کننده استفاده کنید . از برخورد به چشم خود خودداری کنید و پد های الکلی را در جایه خشک و خنک نگه داری کنید همچنین در صورتی که به جلد آن آسیب داده شد از آن استفاده نکنید ، محصول یک بار مصرف است حتما پس از اسفاده آن را دور بریزید .

آیا پدالکلی مناسب ضدعفونی می باشد؟

خرید از ارزان ترین فروشنده

کابرد پد های الکلی

کاربرد پد الکلی برای پرستاران : پرستاران هر روز یادداشت هایی روی دست های خود انجام می دهند ، وقتی دفترچه ای در دسترس ندارند بر روی دست های خود می نویسند جوهر خودکار معمولاً نشانه هایی بر روی پوست می گذارد و به مرور به پوست صدمه می زند ، اما پد الکلی می تواند بسیار موثرتر از آب و صابون این نشانه ها را پاک کند . وقتی که پرستاران تزریقی انجام می دهند یا از بیماران خون می گیرند با استفاده از پد های الکی علاوه بر اینکه دست های خود را ضد عفونی می کنند محل لکه های خون باقی مانده را نیز تمیز  می نمایند. بسیاری از پرستاران با تجربه ای که دارند به این نتیجه رسیده اند که با قرار دادن پد های الکلی بر روی برآمدگی بینی های خود بسیاری از بیماران این حالت را از دست می دهند .

کابرد پد های الکلی

خرید از ارزان ترین فروشنده

 • علاوه بر پرستاران بلکه بسیاری از خانه داران نیز برای تمیز نمودنت و ضد عفونی کردن سطوح از پد الکلی استفاده می کنند تخته های وایت برد آغشته شده با ماژیک به راحتی با پد الکلی پاک می شوند .
 • با استفاده از پد های الکی بسیاری از گرد و غبار های باقی مانده روی پرده های پنجره و سطوح را به راحتی از بین ببرید چند پد الکلی برای تمیز نمودن سطح و ضد عفونی کردن آن کافی است .
 • اگر شما از راه حل های استاندارد استفاده نمی کنید و لکه های ناراحت کننده بر روی سطوح منزل شما را اذیت می کنند ، می توانید با چند پد الکلی بر این مشکل فائق آیید . پد الکلی برای سطوح خانگی غیر متخلخل بسیار عالی است و به راحتی باکتریهای شایع موجود بر روی سطوح را از بین می برد .
 • اشیایی مانند تلفن ، میز کار ، دسته های صندلی ، سیستم های کامپیوتری و سایر وسایل را می توان به راحتی با پد های الکلی تمیز نمایید .
 • شما به راحتی می توانید با استفاده از پد های الکلی سطح گوشی تلفنن همراه خود را به راحتی تمییز کنید و اثرات لک و اثر انگشت خود را روی صفحه نمایش و محافظ آن پاک نمایید .
 • اگر شما حیوان خانگی دارید و آن حیوان کنه دارد با خرید پد الکلی به راحتی می توانید کنه ها را بکشید و از دست آن ها راحت شوید .
 • با استفاده از الکل به صورت روزانه بر روی پا ها می توانید از جلوگیری از رشد قارچ ها کمک شلیانی نماید و از بیماری های مرتبط بویژه در ورزشکاران جلوگیری نماید . این یکی از کاربردهای پد اللکی است که خاصیت ویژه به این محصول پزشکی می دهد .
 • با خرید پد الکلی و استفاده از آن می توانید خارش ناشی از گزش پشه ها و حشرات را التیام دهید . کافی است بر روی محل نیش به آرامی پد الکلی را بمالید . دقت داشته باشید که پد الکلی یکبار مصرف بوده و زمانی که از بسته بندی خود خارج می شود باید استفاده شود ، چون پس از اندک زمانی الکل موجود در آن از بین می رود و دیگر خاصیتی ندارد .
 • پد های الکلی می توانند اثر لکه ها و اثر انگشت را از هر چیزی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده باشد را به راحتی از بین ببرند .
 • الکل  می تواند جوهر به جا مانده از ماژیک را مرطوب کرده ، و آن را به آسانی پاک کند . فقط کافی است کمی الکل  را روی لکه اسپری کرده ، بگذارید یک دقیقه بماند و سپس آن را پاک کنید . این ترفند من را بارها از شر لکه های ماژیک نجات داده است.

پد های الکلی کاربرد های بسیاری دارد که یکی دیگر از کاربرد پد های الکی ضد باکتری بودن آن است . پد الکلی لکه ها و بوهای مضر را تجزیه می کند و به راحتی باکتری های موجود در سطوح را از میان می برد . کاربردهای پدالکلی بسیار زیاد است . شما می توانید از پد الکلی برای بسیاری از موارد پزشکی و بهداشتی استفاده نمایید .

کابرد پد های الکلی

خرید از ارزان ترین فروشنده

هشدار در مورد پد های الکلی

 1. از پد های الکلی برای کاهش تب استفاده نکنید .
 2. از پد های الکلی به هیچ عنوان برای تمیز نمودن پوست های حساس استفاده نکنید ، این کار باعث قرمزی ، خشکی و تحریک پوست می گردد .
 3. پد الکلی را هرگز بر روی چشم ها یا داخل بینی قرار ندهید.
 4. از پد های الکلی هیچ گاه بر روی زخم های عمیق و یا گاز گرفتگی توسط حیوانات استفاده نکنید .
 5. از نزدیک کردن پد های الکلی به شعله آتش اجتناب کنید چرا که پد های الکلی ثابل اشتعال هستند .
 6. فقط برای استعمال خارجی استفاده شود .

آیا الکل پاک کننده سبب درمان آکنه می شود؟

الکل دارای خواص ضدباکتریایی است در نتیجه تجمع باکتری هایی که منجر به ایجاد جوش می گردند را به حداقل می رساند . این باور وجود دارد که الکل بعنوان قابض عمل می کند و این بدین معناست که باعث کوچک شدن منافذ ترشح چربی می گردد و در نتیجه سبب کاهش شیوع بیماری های دیگر می شود . بسیاری معتقدند که الکل سبب خشک شدن پوست شده و در نتیجه شما پوستی تمیز ، روشن و زیبا خواهید داشت . اگر بخواهیم نگاهی منفی داشته باشیم الکل پوست را خشک می کند و باعث شکسته شدن آن می گردد . این امر ممکن است باعث احساس شدید سوزش به ویژه زمانیکه پوست خشک است یا جوش باز است ، گردد .

آیا الکل پاک کننده سبب درمان آکنه می شود؟

خرید از ارزان ترین فروشنده

خشک شدن سبب افزایش تولید چربی توسط پوست می شود . که این در واقع عامل دفاعی پوست برای مبارزه با خشکی پوست است . بدون شک پوست خشک دردناک است و افزایش جوش و آکنه را به

همراه خواهد داشت . بنابراین عده ای معتقدند که الکل منجر به بروز جوش های جدید و بیشتر بر روی پوست می گردد . الکل بنوعی محرک پوست است و برای چشم بسیار مضر می باشد پس بهتر است در نزدیکی چشم استعمال نشود .

الکل سلول های پوست را می کشد در نتیجه منافذ پوست با سلول های مرده گرفته می شوند . بسیاری از کارشناسان معتقدند که الکل در واقع درمانی موقت بشمار می آید .

خرید اینترنتی پد الکلی

پد های الکلی در حال حاضر بهترین راه حل برای پاکسازی و ضدعفونی پوست است ، در این روز های کرونایی خرید پد الکلی بهترین گزیبنه برای شما است ، با استفاده از لینک زیر می توانید خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید .

خرید از ارزان ترین فروشنده

از ایین که ما را تا آخر این مطب همراهی کردید از شما سپاس گزاریم اگر تجربه ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید .

4/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا