پزشکان

بهترین دکتر اورولوژی در تهران【سال 1401】❤️ + لیست ۱۰ تایی

بهترین دکتر اورولوژی در تهران کیست ؟ و در چه زمینه ای فعالیت انجام میدهد؟ دکتر اورولوژی فردی است که به تشخیص و درمان انواع بیماری مربوط به دستگاه ادراری آقایان و خانم ها می پردازد. همانطور که می دانید ، این سیستم بدن وظیفه دفع ادراری از بدن و تولید و نگهداری آن را برعهده دارد و سیستم ادراری بدن شامل قسمت های مختلفی مانند کلیه ،غدد فوق کلیه ، مثانه و پیشابراه می باشد. چنانچه با مشکلات این نواحی روبرو شده اید ، توصیه میشود که سریعا به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنید. ما در این مقاله به معرفی ده تا از بهترین دکترهای اورولوژی در تهران می پردازیم تا شما نیز با آن ها آشنا شوید.

مهم ترین درمان متخصص اورولوژی

درمان بی اختیاری ادراری یکی از مهم‌ترین درمان های است که توسط دکتر اورولوژی قابل انجام است .همان طور که می دانید ، مواد سمی و اضافه بدن از طریق ادرار دفع می شود. مواد اضافی در مثانه پر شده و باید دفع ادرار در فرد انجام شود. زمانی بی اختیاری ادرار را برای فردی پیش می‌آید که مثانه به صورت کامل تخلیه نشود و  به صورت شبانه‌ روزی این احساس را دارد که ادرار داخل مثانه تخلیه شود.

رفته رفته اثرات شکم و لگن دچار ضعف شده امکان نگه داشتن ادرار برای فرد امکان پذیر نمی باشد در این مواقع دفاتر را باید فوری صورت گیرد و گاهی اوقات فرد مهلت تا رسیدن به سرویس بهداشتی ندارد. اینجاست که فرد برای درمان چنین مشکل اساسی نیاز به بهترین دکتر کلیه در ایران دارد.

عوامل مختلفی ممکن است باعث بی اختیاری ادرار شود. برخی از این عوامل شامل مصرف نوشیدنی های الکلی ، عفونت دستگاه ادراری ، بزرگ شدن غده پروستات ، افسردگی در مدت زمان طولانی ، استفاده از بعضی از داروها و ضعف کف لگن و شکم و غیره می باشد.

ویژگی بهترین دکتر اورولوژی در تهران :

✅ سوابق تحصیلیسوابق تحصیلی و مراکز آموزشی که پزشک فارغ التحصیل شده از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر اورولوژی می باشد .
✅ میزان رضایت مراجعین سوابق شغلی و میزان رضایت مراجعین و بیماران از دریافت خدمات از دیگر ویژگی های بهترین دکتر اورولوژی می باشد .
✅ دانش کافیدانش کافی و آشنایی با تکنیک های روز دنیا در حیطه تخصص خود یکی دیگر از بهترین ویژگی های بهترین دکتر اورولوژی می باشد .
✅ متعهد بودنمتعد بودن بهترین دکتر اورولوژی در تهران یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های بهترین پزشک می باشد .

10 تا از بهترین دکتر اورولوژی در تهران را بشناسید!

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری ) که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند. جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که به صورت استریت ( بدون گذراندن طرح پزشکی عمومی) با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند . از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند . دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند. انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران باعث شده که ایشان جزو برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.

تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بیهقی ، کوچه دهم بیهقی ، پلاک 11 ، طبقه اول ، واحد 3

خدمات دکتر سید امین میرصادقی :

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری ، متخصص جراحی تومور و سرطان های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان می باشند. همچنین متخصص در زمینه جراحی میکروسکوپی واریکوسل ، جراحی سنگ های ادراری ، بی اختیاری ادراری هستند. ایشان دوره تکمیلی از ژنو سوییس و عضو انجمن ارولوژی اروپا، عضو انجمن ارولوژی کانادا می باشند. ایشان خدمات لیزر HPV هم ارائه می دهند.

تهران ،نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش احمدی زمانی پلاک۲ واحد ۲

خدمات دکتر محمدرضا جعفری:

 • جراحی تومور های کلیه
 • جراحی های مجاری ادراری
 • ناباروری مردان
 • جراحی واریکوسل
 • جراحی سنگ های ادراری
 • بی اختیاری ادرار
 • لیزر اچ پی وی HPV
دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری جراح متخصص بیماری های کلیه و مجاری ، دارای بورد تخصصی اورولوژی بزرگسان و اطفال می باشد. او دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1374 به پایان رسانده است و موفق به کسب بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شد. ایشان عضو انجمن اورولوژی اروپا و عضو انجمن بین المللی جراحان کلیه می باشد.

تهران-شهرک غرب-بلوار دریا-بین پاک نژاد و مطهری(سردار دریا)- پلاک ۱۴۰- واحد ۴

خدمات دکتر محمد رنجبری :

 • سرطان کلیه
 • انواع سرطان دستگاه ادراری
 • سنگ کلیه در کودکان
 • سوزش ادرار
 • نارسایی کلیه
 • عفونت مجاری ادراری در مردان
 • عفونت کلیه
 • درمان بی اختیاری ادرار
 • سرطان مثانه
دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى داراى بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان از دانشگاه علوم پزشكى تهران مى باشند. دكتر عابدى با بهره مندى از دانش جراحى مجارى ادرارى و آشنايى كامل به آناتومى و عملكرد آلت تناسلى داراى تجربه انجام بيش از دوازده هزار ختنه به روشهاى مختلف تحت بى حسى موضعى از نوزادى تا بزرگسالى مى باشد. انجام ختنه نوزادى بدون حلقه، بدون بخيه، بدون استفاده از ليزر، كوتر و …و بدون خونريزى با ظرافت، حوصله و دقت، در كنار حفظ عملكرد و زيبايى ظاهرى نتيجه همين دانش و تجربه مى باشد. تسلط كامل بر تكنيك هاى بى حسى و بى دردى باعث ايجاد فضاى آرام براى كودك ، والدين و پزشك در جهت انجام بهينه ختنه خواهد شد. آشنايى با جديدترين تجهيزات تخصصى مورد استفاده در جراحى ختنه و فراهم آورى آن ، در كنار تاكيد بر ايمنى و بهداشت و استريليزاسيون وسايل و محل انجام عمل باعث بهبود سريع و بدون عارضه كودك بعد از ختنه مى شود.

تهران ، پاسداران ، خيابان گل نبى ، پلاك ٣٤ ، واحد ١٤ ، طبقه چهارم

خدمات دکتر اکبر عابدی :

 • انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف
 • اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى
 • جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس
 • بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ
دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری میباشد. ایشان فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی هستند. ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان هستند.تحصیلات فوق تخصصی اندواورولوژی و اورولاپاراسکوپی را در بیمارستان هاشمی نژاد تهران در سال 1397 گذراندند . ایشان عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و انجمن اورولوژی و اندواورولوژی ایران هستند. ایشان مقالات بسیاری در کنگره ها و کنفرانس های بین المللی و ایران در زمینه رشته تخصصی ارائه نموده اند. ایشان مقالات متعددی در مجلات معتبر جهانی (ایتالیا، امریکا،انگلیس و 00) و مجلات داخلی به چاپ رسیده است وهم اکنون مقالات دیگری هم در دست چاپ می باشد.

تهران ،میدان ونک، چهارراه جهان کودک ابتدای جردن، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم،

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • جراحی لیزری سنگ های کلیه
 • جراحی پروستات
 • درملن ناباروری
 • درمان ناباروری و اختلالات جنسی
 • ختنه نوزادان و کودکان
 • جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی

بهترین دکتر اورولوژی در تهران کیست ؟

همانطور که گفتیم ، متخصص اورولوژی قسمتی از علم پزشکی است که برای درمان بیماری های دستگاه ادراری و سیستم تناسلی آقایان اختصاص داده شده است. همچنین برخی از پزشکان اورولوژی در زمینه موارد خاص فعالیت انجام می دهند. مانند اورولوژی زنان ، نازایی مردان ، انکولوژی اورولوژی که به بررسی سرطان های سیستم ادراری مانند سرطان کلیه می پردازد.

اما برای انتخاب بهترین دکتر اورولوژی در تهران نیاز به دقت فراوانی وجود دارد. در صورتی که به دنبال بهترین دکتر اورولوژی و بهترین جراح پروستات هستید ، پیشنهاد می کنیم که خواندن ادامه مقاله را هرگز از دست ندهید. در ادامه مقاله به بررسی یک سری معیارهای اصلی برای انتخاب بهترین دکتر اورولوژی می پردازیم.

دارای مدرک تحصیلی معتبر : بهترین دکتر اورولوژی در تهران کسی است که دارای مدرک تحصیلی معتبر می باشد و تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر به پایان رسانده باشد .برخی از متخصصان اورولوژی نیز بعد از به اتمام رساندن دوره های تحصیلی برای کسب فلوشیپ های تخصصی اقدام می کنند که آنها در مقایسه با پزشکان دیگر مهارت های خاص در زمینه تخصصی بدست آورده اند. به دست آوردن چنین اطلاعاتی میتوانید به وب سایت ها و صفحات رسمی پزشکان مختلف سر بزنید.

تجربه کاری فراوان متخصص اورولوژی : پزشکان با سابقه ای که در هر زمینه ای فعالیت دارند ، مورد اعتماد افراد بیشتری قرار می گیرد. همانطور که می دانید دکتری که سال ها در زمینه اورولوژی کار کرده و با موارد زیادی از بیماری ها روبه‌رو شده است ، بیشتر از پزشکان تازه کار برای درمان انتخاب می شود. همچنین می توانید این نکته را نیز در نظر بگیرید که آیا دکتر انتخاب شده تا به حال بیماری مشابه شما را درمان کرده است یا نه. این کار باعث می شود که با خیال راحت تری درمان خود را توسط دکتر شروع کنید.

بیماری هایی که باید دکتر اورولوژی توانایی درمان آنها را داشته باشد:

مهم ترین بیماری‌هایی که باید توسط یک متخصص اورولوژی درمان شود ، شامل موارد زیر می باشد:

 • درمان واریکوسل
 • مشکلات ادراری و مثانه
 • درمان بی اختیاری ادرار
 • زگیل تناسلی
 • درمان سرطان پروستات
 • درمان ناتوانی جنسی

کلام آخر

و در کلام آخر باید بیان کنیم که دکتر های نام برده شده در این مقاله صرفا برای معرفی بوده و در صورت انتخاب هر کدام از آنها لازم است اطلاعات بیشتری به دست آورید.ممنون کتاب پایان مقاله با ما همراه بودید.

4.3/5 - (17 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا