پزشکانجراحی بینیجراحی زیبایی

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

حالت شب

بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟ بهترین جراح بینی در تهران ، امروزه جراحی بینی  یا رینوپلاستی طرفداران زیادی پیدا کرده است ، از بازیگران و شخصیت های معروف گرفته تا آدم های معمولی. یعنی هر کس با هر شرایطی می تواند عمل جراحی بینی انجام دهد.

اما انتخاب بهترین جراح بینی مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود. چرا که عمل زیبایی بینی چیزی فراتر از جراحی است و نتیجه آن بیشتر به سوابق و تجربیات جراح بینی بستگی دارد. جراح بینی شبیه یک مجسمه تراش می ماند که با تراشیدن سنگ و شکل دادن آن ، در آخر هنر و اثر خود را برای دیگران به نمایش می گذارد.

پس بهترین جراح بینی باید علاوه بر بینی به زاویه های اجزای صورت بیمار نیز توجه کافی داشته باشد و متناسب با آن ها به جراحی بینی بپردازد و در آخر اثر خود را به دیگران نشان دهد. همانطور که گفته شد به این نتیجه می رسیم که انتخاب جراح بینی با دیگر جراحی ها فرق می کند و به عنوان یک عمل زیبایی ریسک زیادی دارد. در این مقاله سعی کردیم تا شما را در انتخاب بهترین جراحی بینی راهنمایی کنیم تا یک انتخاب درست داشته باشید.

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران

 

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران

 • بهترین جراح بینی در تهران کیست؟باید مهارت و تجربه کافی در عمل های بینی را داشته باشد.
 • جراحی بینی باید از دانش ریاضی خوبی برخوردار باشد.
 • از قوی تجسم بالایی برخوردار باشد تا بتواند ظاهر بینی بعد از عمل بیمار را تجسم کند.
 • در زمینه زیبا شناختی از مهارت کافی برخوردار باشد.
 • بهترین جراح بینی ، جلسات مشاوره ای برای پاسخ دادن به تمام سوالات بیمار اختصاص می دهد
  و همکاری لازم با بیماران خود دارد.
 • بهترین جراح بینی باید سلامتی بیمار را مهم ترین هدف خود قرار دهد.
 • رابطه خوبی با بیماران خود برقرار کند و اعتماد آنها را جلب کند.
 • یک جراح خوب باید برای تمام بیماران خود وقت کافی در نظر بگیرد و در انجام جراحی صبور باشد
  و تمام مقدمات قبل و بعد از جراحی را برای بیمار مشخص کند.
 • آزمایشات لازم برای انجام جراحی بینی برای بیمار مشخص کند.
 • در مورد سابقه بیماری یا مصرف دارو خاص بیمار اطلاع یابد.
 • با توجه به خواسته های بیمار از عمل بینی ، جراحی خود را انجام دهد.
 • توانایی کافی برای هر گونه عمل بینی را داشته باشد.

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی بسیار دشوار است بخصوص در شهرهای بزرگی مثل تهران که دکترهای زیادی برای عمل بینی وجود دارد. اما مسئله مهمی است که باید در انتخاب آن توجه کافی داشته باشید. چرا که با انتخاب درست جراح بینی می توانید بهترین نتیجه و کیفیت را داشته باشید.

در صورتی که در انتخاب تان درست عمل نکنید ، ممکن است عمل جراحی بینی به شکست مواجه شود و شما مجبور به عمل جراحی دوباره بینی می شوید. می توانید با دقت کافی به یک سری نکاتی که برایتان شرح می دهیم ، بهترین انتخاب جراح بینی در تهران را داشته باشید.

نکات مربوط به انتخاب جراح بینی

تجربه و مهارت کاری دکتر مهم ترین عامل برای انتخاب جراح می باشد. شما می توانید از مشاهده وب سایت و یا صفحه اینستاگرام بهترین جراح های بینی در تهران ، به تجربه و تخصص آنها دست یابید. چرا که امروزه بیشتر جراحان بینی در فضای مجازی فعالیت دارند و شما از این طریق می توانید بیشترین اطلاعات درباره ی پزشک های معروف بدست آورید و هم چنین نمونه کار های جراحی  بینی آنها را مشاهده کنید.

از این طریق  میزان سابقه کاری آنها برای شما مشخص می شود. راه بعدی که باید طی کنید این است با افرادی که تجربه جراحی بینی داشته اند ، مشاوره بگیرید. شما می توانید از آنها اطلاعات مفید و کافی در مورد بهترین جراحان بینی بدست آورید و از تجربیات آنها ، بهترین استفاده را داشته باشید.اخرین راهی که برای انتخاب بهترین جراح بینی وجود دارد ، مراجعه به مطب و یا کلینک جراحان بینی است تا برای اطمینان بیشتر ، از نزدیک با روند کاری آنها آشنا شود.

این کار به صورت مشاوره اولیه انجام می شود. در این جلسه ، دکتر مربوطه باید اطمینان کافی از جراحی بینی را در شما ایجاد کند. هم چنین دقت کنید که بینی شما را از زوایا مختلف بررسی می کند یا نه؟ و به نگرانی های نتایج جراحی بینی شما توجه کافی دارد؟ آیا برای جراحی بینی شما و اهداف تان ، راه ها و انتخاب های مختلفی ارائه می دهد یا نه؟ در صورتی که پس از اتمام مشاوره به نتیجه رسیدید که جراح مناسبی برای عمل بینی نیست ، به تحقیقات خود ادامه دهید.

به نکات زیر درباره جراحی بینی توجه کنید

به نکات زیر درباره جراحی بینی توجه کنید

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

اگر هدف تان از عمل بینی رسیدن به زیبایی مطلق است ، سعی کنید ، دیدتان را عوض کنید. چرا که عمل بینی برای بهبود وضعیت بینی شماست. قبل از عمل بینی به شرایط فعلی خود دقت کنید. هر بیماری ممکن بهترین شرایط برای این عمل نداشته باشد و یا نتیجه دلخواه بیمار ، ممکن نباشد. برای مثال ، در بینی های گوشتی ، برای کوچک کردن نوک بینی ، تا میزان حد مشخصی به دست جراح ممکن است. پس جراح بینی باید در جلسات مختلف یاد با مشاوره اصولی بیماران را راهنمایی کنند تا بهترین تصمیم خود را بگیرند.

فائزه میرزایی

من یک نویسنده تحت وب هستم. و 6 سالی هستش با تولید محتوا آشنا شدم و کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت است.
دکمه بازگشت به بالا