زیباییپزشکان

بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز【سال1402 】❤️+ لیست 10 تایی

تزریق فیلر یکی از روش های زیبایی برای از بین بردن خطوط و چین و چروک های پوست است که طرفداران بسیار زیادی دارد؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی برای انجام این روش توسط پزشک مورد نظر خود اقدام کنید؛ تزریق فیلر کمک بزرگی به پر کردن چین و چروک و اضافه کردن حجم از دست رفته می کند؛ اگر شما نیز قصد تزریق فیلر به پوست خود را دارید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز کیست؟

برای رفع چین و چروک ها و خطوط ناشی از پیری پوست می توان از روش تزریق فیلر استفاده کرد و البته باید تزریق فیلر توسط بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز انجام گیرد تا نتیجه بسیار خوبی از آن حاصل شود؛ بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز باید تواند این روش را به درستی برای بیماران انجام دهد و رضایت آن ها را کسب کند؛ ایشان در این زمینه تجربه و سابقه بسیار درخشانی باید داشته باشد و آن ن را به نحو احسن انجام دهد تا فیلر به خوبی جذب پوست شود و نتیجه موفقیت آمیزی بدست آید.

بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز باید به نظر بیماران در رابطه با میزان فیلر تزریق شده یا ناحیه مربوط به تزریق فیلر اهمیت دهد؛ در ضمن دکتر باید با بیماران خود رفتار بسیار مناسب و برخورد بسیار محترمانه داشته باشد و به نظرات و پیشنهاداتشان احترام بگذارد.

بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز کیست؟

تزریق فیلر در شیراز

فیلر یک ماده پرکننده پوستی است که می توان با کمک آن هر گونه خطوط و چین و چروک موجود در پوست را از بین برد و فرورفتگی ها را پر کرد؛ در برخی نقاط بدن نیاز به افزایش حجم است که می توان با استفاده از آن حجم از دست را بازگرداند و به حجم بیشتر دست یافت؛ فیلر باید به پوست صورت به طور موضعی تزریق شود تا به زیر پوست انتقال یابد؛ از جمله کاربردهای دیگری که فیلر دارد شامل رفع عیوب ظاهری و زیبا سازی برخی نواحی صورت مثل لب، چانه، گونه، زیر چشم و … است.

پزشکان برای تزریق فیلر به نواحی مختلف بدن دو راه حل دارند که در اولین راه حل باید از چربی بدن خود فرد گرفته شود و به ناحیه مورد نظر تزریق شود؛ دومین راه حل استفاده از فیلر آماده است که بهترین دکتر پوست می تواند آن را به راحتی به پوست تزریق کند؛ لازم به ذکر است تزریق فیلر با استفاده از چربی بدن ماندگاری طولانی تری دارد و عوارض آنچنانی در بر ندارد.

کاربردهای تزریق فیلر

تزریق فیلر کاربردهای مختلفی دارد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

به دلیل خاصیتی که فیلر دارد، می تواند چین و چروک ها و خطوط موجود در چهره از بین ببرد و پر کند و در ضمن آن ها را پوشش دهد؛ تزریق فیلر می تواند کمک بزرگی به کاور شدن خطوط اخم، خنده، خطوط افقی پیشانی کند و آن ها را از بین ببرد؛ در ضمن می توان از فیلر برای اسکارهایی که فرورفته اند استفاده کرد و این روش قابلیت استفاده همراه با روش سابسیژن را دارد.

همچنین با استفاده از تزریق فیلر می توان اعضای صورت را قرینه سازی کرد زیرا برخی از افراد اعضای صورتشان از جمله لب ها یا گونه هایشان قرینه نیست که در این زمینه فیلر کمک بزرگی می کند؛ تزریق فیلر موجب برقراری تعادل و قرینگی صورت انسان می شود؛ افرادی هستند که تمایل بسیار زیادی به داشتن حجم بیشتر در برخی قسمت های صورت دارند که ممکن است این افراد به دلایل مختلف از جمله ژنتیک یا کاهش وزن یا سبک زندگی، دچار کاهش حجم در برخی نقاط صورت شده باشند، با تزریق فیلر نتایج خوبی برای آن ها حاصل می شود و حجم افزایش می یابد.

فیلر به کدام مناطق تزریق می شود؟

می توان فیلر را به مناطق مختلف صورت و بدن تزریق کرد تا مشکلات پوستی تا حدودی از بین بروند؛ مناطق قابل تزریق فیلر شامل گزینه های زیر هستند :

 • تزریق کردن فیلر به لب
 • تزریق کردن فیلر به خط خنده
 • تزریق کردن فیلر به زیر چشم
 • تزریق کردن فیلر به خطوط پاکلاغی اطراف چشم
 • تزریق کردن فیلر به خط اخم و خطوط افقی پیشانی
 • تزریق کردن فیلر به گونه ها، چانه، خط فک جهت کانتور کردن یا مادلینگ صورت

10 تا از بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز را بشناسید!

کلینیک نورا

کلینیک نورا

کلینیک نورا با بیش از چندسال سابقه کار و تجربه در زمینه زیبایی، جوانسازی و لیزر همه روزه در تلاش است تا بهترین تجربه را برای همراهان عزیز رقم بزند.

شیراز معالی اباد کوچه ۳۱ ساختمان اوتانا ۲ طبقه ۵ واحد ۵۰۲

خدمات اسم کلینیک نورا:

 • بوتاکس
 • تزریق فیلرلب
 • فیلرصورت
 • مزوتراپی
 • لیزر
 • پی ار پی
 • فیشیال پاکسازی

در چه صورت نباید فیلر تزریق کرد ؟

در برخی مواقع تزریق از فیلر کار درستی نیست و باید از تزریق آن خودداری کرد؛ این موارد شامل گزینه های زیر است :

 • در صورتی که فرد دوران بارداری یا شیردهی را می گذراند.
 • در صورت داشتن عفونت و التهاب در ناحیه ای که فیلر تزریق می شود.
 • در مواردی که اختلال خونی و انعقادی وجود داشته باشد.
 • اگر برخی از آتروفی های پوستی به علت استفاده کردن از داروهای استروئیدی به وجود آمده باشند.
 • در صورت نقض در ایمنی بدن
 • اگر فرد اگزمای پوستی داشته باشد.
 • در صورت داشتن سابقه آلرژی و واکنش های آنافیلاکسی

انواع فیلرهای تزریقی

فیلرهای تزریقی انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد :

فیلرهای دائمی : همان گونه که از نام این فیلرها مشخص است، موادی که در این فیلرها وجود دارد به وسیله بدن تجزیه نمی شوند و به صورت دائمی در بافت بدن انسان باقی می‌مانند؛ از جمله انواع این فیلرها، خانواده پلی‌اکریل‌آمید است؛ همچنین تزریق چربی نیز به عنوان یک فیلر طبیعی می باشد که اگر این فیلر به درستی تزریق شود و بهترین دکتر پوست در شیراز برای انجام آن مهارت کافی داشته باشد، می‌تواند تا مدت طولانی و سال ها باقی بماند و هیچ گونه عوارضی به همراه نداشته باشد.

فیلرهای نیمه دائمی : این نوع فیلرها چند خانواده اند که شامل کلسیم هیدروکسیل آپاتیت، پلی کپرولاکتون، پلی ال لاکتیک اسید و… است؛ مدت زمان ماندگاری این فیلرها بین ۲ الی ۴ سال است؛ تزریق کردن این نوع فیلرها به نکات و ملاحظات خاصی نیاز دارد، از این رو باید توسط دکتر متخصص و مجرب و آشنا به این شرایط تزریق شوند.

فیلرهای موقتی : این نوع فیلرها نیز چند نوع هستند؛ این فیلرها بر پایه هیالورونیک اسید هستند و جزء پرکاربردترین و کم عارضه‌ترین فیلرها است؛ این فیلرها نه تنها نقش پرکنندگی دارد و حجم از دست رفته بافت را جبران می کند، بلکه موجب تحریک سنتز کلاژن می شود و به این طریق به پوست قوام بیشتری می‌بخشند.

توصیه های مهم زمان تزریق فیلر

زمانی که قصد تزریق فیلر دارید باید به برخی نکات و توصیه ها توجه کنید :

 • باید تا مدت 12 ساعت بعد از درمان کردن از آرایش صورت خود خودداری کنید.
 • باید به مدت یک شبانه روز از مصرف کردن الکل خودداری کنید.
 • از مصرف کردن آسپرین یا داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی دیگر اجتناب کنید.
 • باید از زیر فشار قرار دادن نواحی تحت درمان خودداری نمایید.
 • باید تا مدت زمان 2 هفته از رفتن به سونا، قرار گرفتن در مقابل آفتاب یا اشعه ماورا بنفش و سرمای شدید اجتناب کنید.
 • اگر سابقه تبخال به طور مکرر دارید، حتما با پزشک مورد نظر خود در میان بگذارید.

تزریق فیلر چه عوارضی دارد؟

تزریق فیلر با عوارض و مشکلات بسیار زیادی همراه است؛ این عوارض شامل گزینه های زیر است :

 1. آسیب جدی وارد شدن به بافت‌ها
 2. وارد شدن آسیب عصبی
 3. بروز خونریزی بسیار شدید
 4. کبود شدن یا قرمز شدن شدید نواحی تحت درمان
 5. گلوله شدن ژل در نواحی زیر پوست
 6. ناموزون شدن بافت تحت درمان به دلیل عدم مهارت اپراتور یا پزشک
 7. حاصل شدن نتایج دلخواه شخص
 8. مدت زمان ماندگاری کوتاه
 9. احساس درد در ناحیه تزریق
 10. ثابت نشدن ژل در جای خود و حرکت کردن آن
 11. به وجود آمدن واکنش آلرژیک

کلام آخر

تزریق فیلر یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست می باشد که می تواند خطوط و چین و چروک های پوست را از بین ببرد؛ با استفاده از فیلر می توان هر گونه فرورفتگی در صورت را از بین برد و پوستی بی نقص داشت؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با تزریق فیلر در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز را به شما معرفی کرد تا بتوانید اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید و فیلر را تزریق کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این زمینه دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا