پزشکانجراحی بینیجراحی زیبایی

بهترین جراح بینی تهران + لیست 10 تایی

جراحی بینی استخوانی

در ادامه مطلب بهترین جراح بینی تهران + لیست 10 تایی را میشناسید ،براساس ساختار استخوان و غضروفی که بینی ها دارند، به دو دسته تقسیم می شود. بخاطر همین عمل بینی بر پایه جراحی بینی استخوانی یا گوشتی انجام می شود. تفاوت بین بینی های گوشتی و استخوانی بر این است که بینی های استخوانی دارای یک غضروف مقاوم هستند، اما بینی های گوشتی غضروف و استخوان ضعیف تری دارند. بیشترین ایرادی که در بین بینی های استخوانی دیده می شود، قوز بیش از اندازه آنهاست. موفقیت آمیز بودن بینی های استخوانی بخاطر وجود یک لایه نازک پوست بر روی استخوان بینی است.

در این مقاله سعی کردیم به بررسی جراحی زیبایی بینی های استخوانی بپردازیم و شرایط عمل را برایتان روشن کنیم.

آمادگی لازم برای عمل

امروزه تعداد انجام عمل زیبایی روز به روز بالاتر می رود و بخاطر همین روش ها و عمل های مختلفی به عنوان عمل زیبایی به وجود آمده است. این عمل ها بخاطر افزایش اعتماد به نفس و دیگر دلایل شخصی انجام  می شود.بهترین جراح بینی تهران + لیست 10 تایی

اما چیزی که قبل از عمل مطرح است، آمادگی لازم برای انجام آن می باشد. برای از افراد ترس و دلهره برای انجام آن و آمادگی لازم برای مواجه شدن با چهره جدید را ندارند. برخی از دکترها برای کاهش اضطراب بیمار نتایج حاصل از عمل را برای فرد ترسیم می کنند و بیمار با دیدن آن احساس بهتری بدست می آورد. در این مواقع، بیمار هر تغییری که دوست داشته باشد بر روی بینی انجام شود، برای پزشک بیان می کند. بخاطر همین درصدی از نتیجه بعد از جراحی بینی استخوانی به سلیقه و علایق بیمار بستگی دارد.

به طور کلی بیمار برای انجام عمل بینی باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • بیمار باید در سنی قرار داشته باشد که صورت رشد کامل را طی کرده باشد.
 • از نظر روحی و جسمی سلامت کامل را داشته باشد.
 • مصرف دخانیات را در مدت دو هفته قبل کنار گذاشته باشد.
 • توقعات بجا از عمل جراحی نسبت به شرایط بینی خود داشته باشد.

مشکلات بینی استخوانی

بیشتر افراد با مشاهده ظاهر بینی فکر می کنند که این جراحی فقط برای برطرف کردن مشکلات ظاهری انجام شده است. در حالی که جراحی بینی استخوانی هم برای ظاهر و هم برای مشکلات تنفسی انجام می شود. مشکلات بینی استخوانی شامل موارد زیر است:

 • قوز استخوان بینی
 • ایراد استخوان سپتوم
 • پولیپ بینی
 • بزرگ بودن سوراخ بینی

گاهی به دلیل ارثی بودن ظاهر بینی از همان ابتدا با مشکلات بینی به صورت مادرزادی مواجه شده است، و در بعضی موارد بر اثر ضربه به بینی موجب افتادگی پل وسط بینی شده است. این مشکلات فقط از طریق جراحی رفع می شود.

مزیت جراحی بینی استخوانی

ویژگی ساختاری بینی استخوانی شامل پوست نازک و انعطاف پذیری بالا، استحکام بالای استخوان و غضروف می باشد. بخاطر همین جراحی این گونه بینی ها نسبت به بینی های گوشتی بهتر و نتیجه رضایت بخش تری را به همراه دارند. اما ویژگی بدی که بینی های استخوانی دارند این است که ظاهر قبل از عمل آنها مناسب نیست. بخاطر همین عمل جراحی در بین بینی های استخوانی بیشتر به چشم می خورد.

عمل بینی

عمل بینی براساس تغییرات استئوتومی برای بدست آوردن ظاهر مناسب بینی صورت می گیرد. توجه کنید که اصلاح عیب های بینی فقط از طریق عمل جراحی امکان پذیر است. بخاطر همین هرگز به تبلیغات عمل بینی بدون جراحی توجه نکنید. برای داشتن یک عمل نتیجه بخش و دلخواه حداکثر تلاش خود را بکار بگیرید تا یک دکتر متخصص و حرفه ای پیدا کنید.

انحراف بینی های استخوانی

مشکل انحراف بینی در صورتی اتفاق می افتد که تیغه میانی بینی به طور مستقیم وسط بینی قرار نگرفته باشد. انحراف بینی های استخوانی یکی از شایع ترین مشکلات بینی است که منجر به عمل بینی می شود. این مشکل گاهی بر اثر ضربه وارد شده ایجاد می شود و یا ممکن است بر اثر وراثت خانوادگی این مشکل وجود داشته باشد.بهترین جراح بینی تهران + لیست 10 تایی میزان انحراف بینی برای هر فردی متفاوت است. در برخی موارد خود شخص به تنهایی متوجه انحراف بینی نمی شود و یا مشکل تنفسی برای فرد ایجاد نمی کند. در این مواقع با مراجعه به متخصص فرد متوجه انحراف بینی می شود.

قوز بینی

قوز یا پل بینی از نظر زیباشناسی باعث عدم هماهنگی بینی با سایر اجزای صورت می شود. بیشتر متقاضیان جراحی بخاطر برداشتن قوز بینی مراجعه می کنند. چرا که با برداشت قوز بر زیبایی فرد تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • به مدت دو هفته قبل از جراحی خوردن مسکن هایی مانند پروفن ممنوع است.
 • در صورتی که مبتلا به بیماری خاصی هستید یا دارو خاصی باید مصرف کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.
 • قبل از جراحی استحمام کنید.
 • برای این که معده خالی باشد سعی کنید شب غذای سبک بخورید و حدود ۷ یا ۸ ساعت چیزی نخورید.
 • حتما یک یا دو نفر همراه خود داشته باشید.
 • انجام آزمایشات خون قبل از جراحی ضروری است. جواب آزمایشات خود را در روز عمل جراحی همراه خود داشته باشید.

متقاضیان این جراحی برای رسیدن به نتیجه خوب و کوتاه شدن دوره ی درمان خود به نکات گفته شده پوشک خود در جلسه مشاوره به خوبی عمل کنند.

👉👉 حتما بخوانید  بهترین دکتر داخلی در تهران + لیست ۱۰ تایی

نتایج عمل و احتمال برگشت به حالت اولیه

احتمال برگشت به حالت اولیه برای بینی های استخوانی بسیار کم است. در صورت ترمیم و حذف قوز یا انحراف بینی، برگشت به شکل اولیه اصلا وجود ندارد. بخاطر همین یک مزیت برای بینی های استخوانی نام برده می شود. این مسئله در بین بینی های گوشتی بیشتر به چشم می خورد.

نتایج عمل و احتمال برگشت به حالت اولیه

رعایت مراقبت های بعد از عمل بینی بر میزان نتیجه مثبت آن بسیار موثر است. از مراقبت های لازم می توان به چسب زدن در دوران نقاهت، وارد نشدن هیچ گونه فشاری به بینی، طرز خوابیدن درست اشاره کرد.

میزان موفقیت جراحی بینی های استخوانی

جراحی بینی های استخوانی به دلیل نازک بودن پوستشان به مراتب راحت تر از بینی های گوشتی انجام می شود. اگرچه ساختار بینی هایی که بیشتر از استخوان و غضروف تشکیل شده است، کار جراح را دشوارتر می کند، اما نتیجه حاصل از جراحی بینی های استخوانی بهتر است. به بیان دیگر هر چه استخوان و غضروف بینی محکم تر باشد، بیمار راحت تر نتیجه دلخواه خود را بدست می آورد.

عمل بینی از یکی رایج ترین عمل های زیبایی که این روزها مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است. داشتن چهره ای بی نقص و زیبا دغدغه ای است که مرد و زن نمی شناسد. هر فردی به فکر برطرف کردن عیب های صورت و زیباتر شدن است. از آدم های عادی گرفته تا سلبریتی ها برای انجام جراحی بینی اقدام میکند. چرا که بینی نقش مهم و اساسی بین قسمت های صورت دارد.
اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که تصمیم گرفته اید، این عمل را انجام دهید، حتما این سوال به ذهنتان رسیده که برای عمل بینی کدام پزشک را انتخاب کنم؟ یا به کدام مرکز زیبایی مراجعه کنم؟ آیا نتیجه عمل بینی من همان چیزی می شود که می خواهم؟ این موقع است که تمام سوالات گیج کننده به سراغ شما می آید.
انتخاب یک پزشک متخصص و حرفه ای کار خیلی سخت و دشواری است. چرا که در عصر امروز تعداد جراح های بینی در تهران بی شمار هستند و هر کدام آنها از تکنیک و امکانات متفاوتی برای انجام این جراحی استفاده می کنند.
ما در این مقاله کار شما را ساده تر کرده و یک لیست از بهترین جراحان بینی در تهران برای شما جمع آوری کرده ایم.
پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری با 10 تا از بهترین جراحان بینی   آشنا شوید.

10 تا ازبهترین جراحان بینی در تهران که باید بشناسید

۱.دکتر کمال هادی

دکتر کمال هادی

دکتر کمال هادی متخصص گوش و حلق و بینی از برترین و باتجربه ترین دکترهای تهران هستند. ایشان متولد سال ۱۳۳۷ از شهر سنندج و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهر تبریز می باشد و سپس مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شهر رشت گرفته است.

خدمات دیگر دکتر:

آدرس مطب: تهران، ونک، کوچه شهید صانعی، ساختمان صدف، طبقه چهارم شرقی

تلفن مشاوره: ۰۹۱۲۸۹۶۹۰۶۰

آدرس وب سایت drkamalhadi.ir

2-دکتر امیر دریانی

امیر دریانی

سوابق علمی و حرفه ای :

 • عضو انجمن جراحان پلاستیک وزیبایی ایران
 • محقق برتر دانشگاه
 • فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی

برخی از تخصص و خدمات دکتر امیر دریانی:

جراحی های زیبایی صورت :

 • جراحی پلاستیک بینی
 • پروتز چانه
 • تزریق چربی
 • جراحی زیبایی پلک
 • لیفت صورت
 • جراحی زیبایی گونه

جراحی زیبایی تنه و اندام ها:

 • جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی
 • جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی)
 • لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن
 • جراحی زیبایی لیفت ران و مینی لیفت ران

برای مشاهده همه خدمات دکتر دریانی وارد وب سایت ایشان شوید.

آدرس مطب: تهران، میدان ونک، خیابان صانعی، ساختمان صدف، همکف، واحد ۶

تلفن:  02188856920

همراه: 09380353525

وبسایت: www.amirdaryani.com

۳.دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

بهترین جراح بینی تهران دکتر شهریار حدادی متولد ۱۳۵۱ در شهر تهران فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو اعضای فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی و جامعه جراحان ایران است. همچنین استادیار جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی در بیمارستان رازی تهران نیز می باشد. دکتر حدادی دارای دانش و تجربه فراوان در زمینه علوم زیبایی است که موجب شده تعداد بی شماری جراحی زیبایی بینی و پلاستیک انجام دهند. ایشان یکی پزشکان شناخته شده و کاربلد در این زمینه هستند. در ادامه مقاله به فعالیت های ایشان می پردازیم.

سوابق تحصیلی دکتر

 • دکتر حدادی در سال ۱۳۷۷ دور تحصیلی پزشکی عمومی خود را با رتبه بالا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان رساند.
 • در سال ۱۳۸۳ فارغ التحصیل جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد شد.
 • در سال ۱۳۸۸ فارغ التحصیل بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک ( رتبه اول دانشگاه تهران) شد.
 • از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۸۹ دوره ی تکمیلی جراحی جمجمه، فک و صورت را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذراند.
 • در سال ۱۳۹۱ برای راه اندازی بخش فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس شرکت کرد.

آدرس مطب: تهران، خیابان وحدت، میدان وحدت اسلامی، بن بست رازی، بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی

تلفن تماس: ۰۹۲۱۱۳۵۸۵۴۵۶

۴.دکتر محمدتقی ایمانی

دکتر محمدتقی ایمانی متخصص عمل بینی

دکتر ایمانی در سال ۱۳۵۹ دوره پزشک عمومی خود را در دانشگاه شیراز به پایان رساند و تخصص خود در رشته جراحی در دانشگاه شیراز ادامه داد. دوره دستیاری خود را در بهترین بیمارستان ها مانند بیمارستان حضرت فاطمه و امام خمینی تهران و بیمارستان نمازی شیراز گذراند. ایشان دوره فوق تخصص خود را در رشته مورد علاقه اش یعنی جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در سال ۱۳۷۲ با کسب رتبه ۲ کشوری به پایان رساند. او اکنون عضو انجمن جراحان پلاستیک و جامعه جراحان می باشد.

👉👉 حتما بخوانید  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران ـ لیست ۱۰ تایی

رضایت بالای بیماران

بهترین جراح بینی تهران دکتر ایمانی بخاطر داشتن شیوه ی منحصر به فرد در تعامل با مراجعه کنندگان در کنار مهارت و دقت فراوان در به ثمر رساندن عمل های جراحی خود موجب بالا رفتن سطح رضایت بیماران او شده است. بخاطر همین، مراجعه کنندگان زیادی از سراسر کشور برای انجام عمل بینی به سراغ دکتر ایمانی می آیند.

فعالیت های پژوهشی دکتر

از جمله فعالیت های پژوهشی دکتر می توان به تعدادی از مقاله های او که در مجله های معتبر خارجی و داخلی به چاپ رسیده است، اشاره کرد.

سایر خدمات

 • ترمیم و بازسازی گوش
 • لیفت پیشانی
 • لیپوساکشن، لیفت و

 

آدرس: الهیه، خیابان آفریقای شمالی، ساختمان ۹، واحد7

تلفن تماس: ۴۹_۲۲۶۵۱۸۴۸

۵.دکتر مهدی احمدی

دکتر مهدی احمدی بهترین جراح تهران

بهترین جراح بینی تهران دکتر مهدی احمدی دکتر احمدی دوره ی پزشک عمومی خود را در دانشگاه اصفهان گذرانده و دوره ی تخصصی را در دانشگاه شیراز به پایان رسانده است. او دوره های تخصصی دیگری در زمینه ی جراحی بینی و زیبایی را در محضر اساتید حرفه ای و معروف آمریکایی و اروپایی در کشورهای هلند، آمریکا، فرانسه و آلمان گذرانده است. او بیش از ۲۶ سال سابقه انجام جراحی زیبایی بینی و مشکلات گوش و حلق و بینی دارد.

دیگر خدمات دکتر

 • پروتز چانه، گونه و لب
 • تزریق بوتاکس
 • سپتوپلاستی

شرایط جراحی بینی توسط دکتر احمدی

 • به کارگیری از متخصصین بنام و حرفه ای در زمینه بیهوشی و بهره مندی از تکنیک های به روز دنیا در این راستا
 • ارائه تجهیزات و خدمات پزشکی به روز و مطابق با استاندارد دنیا
 • انجام جراحی در بیمارستان پیشرفته و فوق تخصصی نیکان و در فضایی آرام و راحت
 • مشاوره قبل از بیهوشی برای بیمار در صورت نیاز
 • انجام جراحی بینی با بکارگیری از علم، تجربه و هنر و زیبایی

آدرس مطب: میدان اقدسیه ، خیابان اراج ، خیابان ۲۲ بهمن ، ساختمان پزشکان نیکان ، طبقه 3، اتاق ۵۰4

تلفن تماس: ۲۶۷۶۹۲۶۴ – ۷۱۰۶۲۵۰۵ – ۰۹۱۹۸۰۲۰۱۴۰ – ۷۱۰۶۲۵۵۵

۶.دکتر امید ابراهیمی

دکتر امید ابراهیمی

بهترین جراح بینی تهران دکتر امید ابراهیمی جز یکی از بهترین جراحان بینی در تهران می باشد که در سال ۱۳۵۱ متولد شد. او در سال ۱۳۷۷ مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرد و سپس تخصص خود در زمینه گوش و حلق و بینی در دانشگاه پزشکی شهید بهشتی گذراند و در سال ۱۳۸۳ به عنوان رتبه اول فارغ التحصیل شد. انجام بیش از ۴ هزار تا عمل بینی یکی موفقیت های او به شمار می آید.

سایر خدمات دکتر

 • عمل زیبایی گوش
 • عمل زیبایی گونه
 • تزریق چربی به صورت
 • برجسته سازی چانه
 • جراحی پلک

امتیازات بالای دکتر

 • انجام بیش از ۵ هزار جراحی بینی در مدت ۱۴ سال سابقه کاری
 • رضایت بیماران دکتر نشان دهنده ی اجرای تکنیک های مناسب برای هر بینی در طول انجام جراحی
 • شهرت دکتر امید ابراهیمی بخاطر وجدان کاری، صداقت در کلام و توجه به حفظ سلامتی بیمار که یک رکن اساسی جراحی بینی است، می باشد.

در واقع دکتر ابراهیمی بخاطر سه کلمه علم، اخلاق کاری و تجربه کافی جز لیست ۱۰ تا از بهترین جراح بینی تهران شناخته شده است.

آدرس ۱: خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، روبروی بیمارستان دی، خیابان دوم گاندی، پلاک ۸، واحد2

آدرس ۲: خیابان ستارخان، خیابان حبیب الهی، نبش ششم دریان نو، پلاک ۲۴۱، طبقه 1

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۵۵۰۰۰۷

۷.دکتر محمد حسین طاهریان

دکتر محمد حسین طاهریان

دکتر محمدحسین طاهریان یکی از بهترین جراح بینی در تهران که به صورت طبیعی شناخته شده می باشد. او در سال ۱۳۲۵ در تهران به دنیا امدند.

ایشان در ۱۳۵۴ وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران و در سال ۱۳۶۱ فارغ التحصیل شدند. سپس در سال ۱۳۷۰ بورد تخصصی خود از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرد.

او به مدت ۵ سال جز یکی از اعضای هیئت علمی علوم پزشکی دانشگاه کرمانشاه خدمت کردند. در مدت ۲۹ سال سابقه کاری خود یعنی از ۱۳۷۰ تا الان حدود شش هزارتا عمل زیبایی بینی را با موفقیت انجام داده است.

ویژگی خوب دکتر طاهریان، جراحی بینی متناسب با اعضای صورت و با توجه به سن بیمار است.

شعار کلینیک دکتر طاهریان هزینه مناسب به نسبت تجربه و تخصص می باشد.

سایر خدمات دکتر

 • جراحی های مرتبط با گوش و شنوایی
 • اتو پلاستی

آدرس کلینیک: میدان ونک، خیابان ونک، نرسیده به چهار راه کار و تجارت روبرو داروخانه، ساختمان نور، پلاک ۳۲، واحد 15

تلفن های تماس: ۰۲۱۸۸۶۶۳۹۱۹-۰۲۱۸۸۶۶۳۹۱۶

۸.دکتر مجید کاظمی

دکتر مجید کاظمی جراح بینی در تهران

دکتر مجید کاظمی متولد تهران با کسب رتبه ۱۰۰ وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و با معدل الف دوره پزشک عمومی خود را تمام کرد. سپس با کسب رتبه ۵۰ وارد دانشگاه تهران، بیمارستان امیراعلم برای رشته گوش و حلق و بینی شد. ایشان در زمان گذراندن دوره ی تخصصی خود علاوه بر انجام عمل های جراحی زیاد تحقیقات زیادی در زمینه زیبایی و گوش و حلق و بینی انجام داده است و مقالات زیادی در مورد زیبایی در مجلات معتبر داخلی و خارجی به ثبت رسانده است.

👉👉 حتما بخوانید  بهترین دکتر ارتوپد + لیست ۱۰ تایی

فعالیت های او در زمینه عمل های زیبایی

دکتر کاظمی چندین سال تحقیقات وسیعی در زمینه عمل بینی انجام داده است که موجب ابداع روش های جدید در تکنیک  جراحی های زیبایی شده است. همچنین تجربیات ایشان در زمینه جراحی های کشیدن پوست و اتوپلاستی یا اصلاح گوش های برآمده، لیفت صورت و پیشانی، تزریق بوتاکس، تزریق چربی و جراحی زیبایی پلک بسیار گرانقدر است. به همین خاطر جز لیست 10 تا از بهترین جراحان بینی در تهران مقاله امروز ما به شمار آمده است.

عمل زیبایی بینی بخاطر سه بعدی بودن آن یکی از سختترین عمل های زیبایی است که نیاز به دقت فراوان و رعایت تمام اصول زیبایی دارد. چرا که یک خطا کوچک موجب نارضایتی بیمار خواهد شد. دکتر کاظمی تجربه بالا در انجام عمل های ظریف بینی داشته است.

سوابق دکتر

 • عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی ایران
 • عضو انجمن راینولوژی ایران
 • عضو جامعه جراحان ایران

سایر خدمات

 • رینوپلاستی
 • تزریق بوتاکس
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی زیبایی گوش
 • لیفت صورت
 • آندوسکوپی بینی و سینوس

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک ۵۸، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه پنجم، واحد 18

تلفن تماس: ۰۹۱۲۹۴۰۳۷۳۹_۲۶۴۲۲۶۴۰

۹.دکتر علیرضا ابیانه

یکی از 10 تا از بهترین جراحان بینی در تهران، دکتر علیرضا ابیانه  متولد مهرماه ۱۳۵۷ از تهران می باشد. ایشان پس از گذراندن دوره پزشک عمومی برای فراگیری بیشتر در دوره تخصصی کشور هند شرکت کرد. سپس در رشته مورد علاقه اش یعنی گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک صورت در دانشگاه راجیو گاندی  قبول شود و پس از اتمام دوره تخصصی، در آزمون نهایی رتبه اول را بدست آورد. و سپس برای گذراندن دوره تکمیلی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی تهران به ایران بازگشت

دکتر علیرضا ابیانه متخصص زیبایی بینی

شرایط جراحی بینی دکتر ابیانه

دکتر ابیانه برای انجام جراحی های زیبایی طبق اصول اخلاقی زیر بین بیمار و پزشک را ارائه می دهد:

 • تمامی ویزیت ها شامل مشاوره های قبل از عمل، ویزیت های دوره ای پس از عمل و تعویق چسب ها جزئی از عمل جراحی است و به صورت رایگان انجام می شود.
 • رعایت نکات بعد از عمل نقش مهمی در موفقیت عمل جراحی دارد. چرا که مواردی مشاهده شده که علت نارضایتی بیمار نسبت به عمل بینی به خاطر ناآگاهی او از مراقبت های لازم بعد از عمل بوده است.
 • به گفته خود پزشک، انجام عمل جراحی پایان ارتباط بین بیمار و پزشک نیست. بلکه شروع یک همکاری ست که شاید مدت ها طول بکشد.
 • دسترسی همیشگی بیمار به دکتر یکی از الزامات یک سیستم درمانی حرفه ای است. بخاطر همین، بیماران پس از عمل در صورت نیاز در هر ساعت شبانه روز می تواند با تلفن همراه دکتر ابیانه به شماره ۰۹۱۲۶۲۶۲۰ تماس بگیرند.

دیگر خدمات:

 • جراحی زیبایی چانه
 • برجسته سازی گونه
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی گوش
 • لیفت ابرو
 • لیفت پیشانی
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل

آدرس: تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، جنب کانون توحید، ساختمان دکتر ابیانه، طبقه سوم غربی

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۱۹۰۲۰

۱۰.دکتر بهزاد فرخی

دکتر بهزاد فرخی جراح بینی

دکتر بهزاد فرخی یکی از بهترین جراحان زیبایی تهران در سال ۱۳۶۴ از دبیرستان تیزهوشان علامه حلی فارغ التحصیل شد و در همان سال وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته پزشک عمومی شد. ایشان در سال ۱۳۷۸ بورد تخصصی خود را به پایان رساند و در سال ۱۳۸۴ دوره جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع کرد. ایشان در دوره تخصصی خود یک دوره کوتاه مدت را در بیمارستان sick kid در شهر تورنتو در کانادا در رشته جراحی فک و صورت گذراند. ایشان در این دوره از حضور اساتید بزرگ مثل Zuker و Fisher بهره مند  شدند. دکتر فرخی پس از بازگشت به ایران تصمیم گرفتند تمام تلاش خود را در به روز نگه داشتن  تکنیک های عمل های جراحی به کار بگیرند. اکنون عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و فلوشیپ جراحی صورت از کانادا می باشد.

سایر خدمات:

 • پروتز سینه
 • جراحی کوچک کردن سینه
 • بالا بردن ابرو
 • جراحی ترمیم سوختگی و جراحی درمان اسکار
 • پروتز لب
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • جراحی پلک
 • پروتز گونه و چانه
 • تزریق چربی به صورت
 • حذف چین و چروک ها با لیزر
 • جراحی زیبایی شکم
 • لیفت صورت و گردن

آدرس: بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 2، واحد100

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۶۷۵۹۶۶_ ۰۲۱۸۸۶۷۵۹۴۵

کلام آخر

جراحی زیبایی بینی جز جراحی هایی است که باید توسط جراح پلاستیک و زیبایی انجام شود و تنها دکترانی می توانند آن را انجام دهند که دارای فوق تخصص می باشند. ما در این مقاله اسامی ۱۰ تا از بهترین جراح بینی تهران را برای شما نام بردیم که در وب سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک موجود می باشد. جراحان نام برده شده با سال ها تجربه در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. شما می توانید برای رفع مشکلات زیبایی و پلاستیک از آنها یاری بگیرید.

 

 

 

[تعداد: 4    میانگین: 3.3/5]

فائزه میرزایی

من یک نویسنده تحت وب هستم. و 6 سالی هستش با تولید محتوا آشنا شدم و کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

بستن
بستن